Susisiekite: 8-319-42145
 

Kas tapo karpinių konkurso „Močiutės skrynią pravėrus“ nugalėtojais?

karpin.karpin.

2016-2017 m.m. Skriaudžių pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokytojos A. Kiškienė ir N. Sincevičienė organizavo rajoninį pradinių klasių mokinių popieriaus karpinių konkursą-parodą „Močiutės skrynią pravėrus. Paukščiai“. Konkursui buvo pateikti 94 karpiniai.

Mokinių karpinių virtualią parodą galite rasti čia

Už nuostabius darbelius dėkojame:

  • Balbieriškio pagrindinės mokyklos 2 – 4 klasių mokiniams ir jų mokytojoms Irenai Petraškienei, Onai Žvirblienei, Aldonai Krilavičienei, Ramutei Švedienei.
  • Pakuonio pagrindinės mokyklos 1-2 klasių mokiniams ir jų mokytojai Giedrei Kavaliauskienei.
  • Stakliškių gimnazijos 1, 3, 4 klasės mokiniams ir jų mokytojoms Rasai Noreikienei, Dalei Stankevičienei, Sonatai Labutienei.
  • Prienų ,,Revuonos“ pagrindinės mokyklos 1a, 2,3 klasės mokiniams ir jų mokytojoms Danutei Baranauskienei ir Virginijai Abramavičienei, Danutei Moisejevienei.
  • Naujosios Ūtos pagrindinės mokyklos 2 klasės mokiniams ir jų mokytojai Gitanai Rutkauskienei.
  • Išlaužo pagrindinės mokyklos 1, 3, 4 klasės mokiniams ir mokytojai Vilmai Daunienei, Jelenai Knašienei, Verai Milkevičienei.
  • Prienų ,,Ąžuolo“ progimnazijos 1a ir 1 b klasės mokiniams ir jų mokytojoms Anastazijai Levinskienei ir Janinai Pranskevičienei.
  • Veiverių T. Žilinsko gimnazijos 1 – 4 klasių mokiniams ir mokytojoms Vilmai Sakalavičienei, Rasai Pačėsienei, Valei Petkevičienei, Ritai Juodienei, Reginai Budžiulienei, Odetai Raškevičienei.
  • Skriaudžių pagrindinės mokyklos 1 – 4 klasių mokiniams ir jų mokytojoms Almai Kiškienei, Rimai Šiškauskienei, Neringai Sincevičienei.

Sveikiname ir šių metų karpininių konkurso nugalėtojus:

1 – 2 klasė

Eil. Nr. Mokinių vardai, pavardės, amžiaus grupė Pilnas mokyklos pavadinimas Mokinius ruošusių mokytojo vardas, pavardė Užimta vieta
1. Povilas Muliuolis, 1a kl. Prienų ,,Ąžuolo“ progimnazija Anastazija Levinskienė I vieta
2. Miglė Stelmokaitė, 2b kl. Veiverių T. Žilinsko gimnazija Valė Petkevičienė I vieta
3. Mantas Plioplys, 2a kl. Veiverių T. Žilinsko gimnazija Rita Juodienė I vieta
4. Martynas Krilavičius 2kl. Balbieriškio pagrindinė mokykla Irena Petraškienė I vieta
5. Sigitas Buta 1b kl. Prienų ,,Ąžuolo“ progimnazija Janina Pranskevičienė II vieta
6. Majus Ulevičius, 2 kl. Balbieriškio pagrindinė mokykla Irena Petraškienė II vieta
7. Justina Mitrulevičiūtė, 2 kl. Balbieriškio pagrindinė mokykla Irena Petraškienė II vieta
8. Deimantas Kraujalis, 1 kl. Skriaudžių pagrindinė mokykla Alma Kiškienė II vieta
9. Samanta Daugėlaitė 1kl. Skriaudžių pagrindinė mokykla Alma Kiškienė III vieta
10. Rita Damijonaitytė, 2b kl. Veiverių T. Žilinsko gimnazija Valė Petkevičienė III vieta
11. Evelina Maskvytytė 2kl. Pakuonio pagrindinė mokykla Giedrė Kavaliauskienė III vieta
12. Ignas Kaminskas, 1 kl. Prienų ,,Ąžuolo“ progimnazija Janina Pranskevičienė III vieta

 

3 – 4 klasės:

Eil. Nr. Mokinių vardai, pavardės, amžiaus grupė Pilnas mokyklos pavadinimas Mokinius ruošusių mokytojo vardas, pavardė Užimta vieta
1. Gabrielė Dubovikaitė, 4 kl. Stakliškių gimnazija Sonata Labutienė I vieta
2. Tadas Jaskutėlis, 4kl. Stakliškių gimnazija Sonata Labutienė I vieta
3. Aurimas Vitkauskas 3 kl. Balbieriškio pagrindinė mokykla Aldona Krilavičienė I vieta
4. Matas Stravinskas 3 kl. Prienų ,,Revuonos” pagrindinė mokykla Danutė Moisejevienė I vieta
5. Aurėja Kašubaitė, 4 kl. Išlaužo pagrindinė mokykla Jelena Knašienė II vieta
6. Justas Rutkauskas, 3kl. Skriaudžių pagrindinė mokykla Rima Šiškauskienė II vieta
4. Gerda Žvirblytė, 4 kl. Balbieriškio pagrindinė mokykla Ramutė Švedienė II vieta
8. Justas Gudanavičius, 4 kl. Skriaudžių pagrindinė mokykla Neringa Sincevičienė II vieta
9. Gabija Butkutė, 4 kl. Skriaudžių pagrindinė mokykla Neringa Sincevičienė III vieta
10. Jogaila Drūlia, 4 kl. Veiverių T. Žilinsko gimnazija Odeta Raškevičienė III vieta
11. Viltė Belevičiūtė, 4 kl. Išlaužo pagrindinė mokykla Jelena Knašienė III vieta
12. Tautvydas Diškevičius, 4 kl Stakliškių gimnazija Sonata Labutienė III vieta
13. Miglė Kralikauskaitė, 3 kl. Stakliškių gimnazija Dalė Stankevičienė III vieta

 

Pradinių klasių mokytoja Neringa Sincevičienė

 
 

Daugiau įrašų kategorijoje Naujienos

 
 

Pasidalinti įrašu