Antros darželio grupės Skriaudžiuose atidarymas

Rugsėjo 4–ąją dieną Prienų rajono Skriaudžių miestelį aplankė džiugi žinia: ikimokykliniame skyriuje atidaryta antroji grupė. Tai dovana mažiesiems Skriaudžių gyventojams.

Įkurti antrąją darželio grupę prireikė apie 50 tūkst. eurų. Darželio patalpų remontui lėšas skyrė Prienų rajono savivaldybė, prisidėjo auklėtinių tėvai, pagelbėjo Skriaudžių pagrindinė mokykla. Vietos bendruomenė inicijavo, kad ši grupė būtų įkurta, nes paskutiniais metais išaugo poreikis – kaime gyvena nemažai jaunų šeimų.

DSC_0198

Į grupės atidarymo šventę susirinko didelis būrys svečių: ne tik darželio darbuotojos, vaikai, jų tėveliai, bet ir Skriaudžių bendruomenės bei Prienų rajono savivaldybės atstovai, kviestiniai svečiai. Įkurtuvių dalyviai sustojo prie įėjimo į naujas vaikų darželio patalpas. Čia mažųjų laukė didelis siurprizas – balionai. Perkirpę juostelę, visi svečiai sugužėjo į vidų. Dar dažais kvepiančios patalpos patraukė jaukumu, įvairiaspalviai baldai kvietė į vidų.

DSC_0140

Iškilmingoje atidarymo kalboje Prienų rajono Skriaudžių pagrindinės mokyklos direktorė R. Liagienė negailėjo padėkos žodžių savivaldybės merui A. Vaicekauskui, kuris nuoširdžiai palaikė idėją atidaryti antrąją grupę, dėkojo visiems į renginį susirinkusiems svečiams: patalpas renovavusios UAB Mačiūnai akcininkui A. Zdaniui, Prienų rajono savivaldybės administracijos direktoriui E. Visockui jo pavaduotojai R. Zablackienei, vicemerui A. Marcinkevičiui, Švietimo skyriaus vedėjui R. Zailskui, bei specialistams R. Pavlavičienei, D. Keblienei, Veiverių seniūnui V. Ramanauskui. Skriaudžių kaimo seniūnaitei A. Grėbliauskienei, parapijos klebonui A. Simonavičiui. Lopšelio – darželio „Saulutė“ direktorės pavaduotojai L. Jakinevičienei.

Šventės dalyvius sveikino gausiai susirinkę svečiai. Anot Lietuvos Respublikos Seimo nario V. Kamblevičiaus, Veiverių seniūnija yra viena didžiausių rajone. Jis kartu su bendraminčiais dėjo daug pastangų, kad ikimokyklinė įstaiga kuo greičiau būtų atidaryta šiame krašte, džiaugėsi, kad Savivaldybės tarybos nariai palaikė šią idėją. Prienų rajono Savivaldybės tarybos narys C. Pacevičius taip pat pasidžiaugė, kad pagaliau skriaudiškiai buvo išgirsti ir laukiantys eilėje vaikai galės lankyti Skriaudžių darželį. Pasak tarybos nario, atidaryta viena papildoma grupė yra tik mažas žingsnelis į priekį. Jis paragino dabartinius rajono vadovus tęsti pradėtus darbus, nes tokia įstaiga šiam kraštui yra labai reikalinga.

Gausiai susirinkusiam svečių būriui Prienų rajono Skriaudžių mokyklos direktorė Renata Liagienė pristatė ikimokyklinio ugdymo skyriaus istoriją. (Skaidres galite pasižiūrėti paspaudę šią nuorodą).

Turbūt labiausiai ugdytiniais džiaugėsi darželio auklėtojos. Jų akys spindėjo matydamos išsipuošusius vaikus. O vaikai neatitraukė žvilgsnių nuo auklėtojų rankų, laikančių naujus žaislus. Tai buvo bendruomenės bei svečių dovanos vaikams.

Pasibaigus oficialiai šventės daliai, mikrofonas buvo perduotas į darželio ugdytinių rankas. Ta proga mažieji susirinkusiems atliko keletą vaikiškų dainelių. Nuotaikingos melodijos, linksmi žodžiai ir vaikų šypsenos nepaliko nė vieno abejingo šventės dalyvio.

Mokyklos pavaduotoja ugdymui Aidutė Jurešienė pasidžiaugė, kad kaime nemažai jaunų šeimų, jaunimas grįžta, kuriasi ir statosi namus. Tai nuteikia optimistiškai.

Taigi, šis svarbus įvykis tapo puikia proga šventėje apsilankyti daugeliui svečių. Dėkojame visiems už gražius palinkėjimus ir dovanas mūsų mažiesiems.

Mokyklos administracija

Naujienų archyvai