Susisiekite: 8-319-42145
 

Buvo tik mokykla, o dabar – SUPER!

18_laida

Buvę Skriaudžių aštuonmetės mokyklos mokiniai susitiko po 48 metų.  Tai 18 laida, kuri baigė mokyklą 1970 m.  Kas labiausiai pasikeitė per 48 metus?. „Buvo tik mokykla, o dabar – SUPER!“, tokiais žodžiais apibūdino Skriaudžių pagrindinę mokyklą buvę jos mokiniai. Nors, tuo metu, mokykloje nebuvo kompiuterių, interaktyvių lentų, multimedijų, bet mokėmės ne prasčiau, nei dabartiniai mokiniai, nes buvo nuostabūs mokytojai, kurie neskaičiuodavo savo darbo valandų atiduotų mokiniams, o mes stengėmės klausyti mokytojų, buvome draugiški, aktyvūs ir kūrybingi.

Buvusi mokytoja Aldona-Viktorija Kružikaitė-Ušinskienė, pasidalino prisiminimais apie tuos laikus, kai ji dirbo Skriaudžių mokykloje (nuo 1957 iki 1968 m.). „Mokykloje dirbo 14 mokytojų, o klasės buvo labai didelės – iki 30 mokinių. Būdama jauna specialistė, dirbau pradinių klasių mokytoja, po to, vyresniųjų klasių mokinius, mokiau istorijos. Iki 1965 m., kol pastatė pagrindinį pastatą, mokytojai dirbo trijuose pastatuose. Sugrįžus po tiek metų, nesitiki, kad čia ta pati mokykla, kurioje dirbau: ji tokia graži, išpuošta, kiek daug išmonės ir meno. Dėkoju tiems darbuotojams, kurie „išvedė“ paprastą mūrinį pastatą į tokią gražią mokyklą“.

Pasidairę po mokyklą, visi žavėjosi išlikusia „relikvija“ – krosnimis („pečiukais“), prie kurių buvo gera sušilti per šalčius. Susipažinę su mokyklos pasiekimais, visi vieningai sutarė, kad mokykla stipri ir išskirtinė tuo, kad čia dirba puikūs specialistai, mokytojai – menininkai, mylintys savo darbą, vaikus ir turintys pedagoginį pašaukimą. Viskas gražu ir miela užeiti!

Parengė direktoriaus pavaduotoja ugdymui A. Jurešienė

 

 
 

Daugiau įrašų kategorijoje Naujienos

 
 

Pasidalinti įrašu