Gerumo niekada nebūna per daug!

2024 m. gegužės 17 d. Prienų rajono Skriaudžių pagrindinėje mokykloje vyko Šeimos dienos renginys – akcija, skirta padėti vaikams sergantiems onkologinėmis ligomis. Paramos akcija organizuota bendradarbiaujant su R. Kaukėno paramos fondu ir jų ambasadoriais broliais Lavrinovičiais (apie R. Kaukėno paramos fondą galite skaityti čia). Renginio metu surinkta parama perduota R. Kaukėno paramos fondo direktoriui Laimonui Šiauliui.

Dėkojame, paramos idėjos iniciatorėms, aktyvioms mamoms – Gražinai Petraitienei ir Inetai Lapinskienei už bendradarbiavimą, o Skriaudžių pagrindinės mokyklos bendruomenei ir renginio svečiams už gerumą ir pagalbą. Paaukota pinigų suma – 1003,70 Eurų.

Renginio metu gerą nuotaiką kūrė jungtinis Skriaudžių pagrindinės mokyklos ir Kazlų Rūdos kultūros centro pučiamųjų orkestras „Atžalynas” (vadovas Rimantas Gelgota). Dainomis, šokiais, pasakojimais, kanklių skambesiu visus džiugino Skriaudžių pagrindinės mokyklos mokiniai (mokytojos Vilma Pučkienė, Karolina Brokienė, Rima Šiškauskienė, Alma Kiškienė) ir Veiverių kultūros ir laisvalaikio centro jaunieji atlikėjai „Cukriukai” (vadovas Juozas Sutkaitis). Visus užbūrė 3 klasės mokinio tėčio Rolando Griciaus atlikti kūriniai ir mokytojos Karolinos Gustaitytės-Brokienės daina, skirta tėčiui. Daugiau renginio akimirkų galite rasti čia.

Visus visus, didelius ir mažus, linksmino meškiukas Afis, kuris taip pat prisidėjo prie R. Kaukėno paramos fondo, nes jo dalyvavimo renginyje pinigėliai nukeliavo į aukų dėžutę. Tad, nuoširdžiai dėkojame Meškiukui Afiui.

Skriaudžių pagrindinės mokyklos administracija už staigmenas ir paramą nuoširdžiai dėkoja Veiveriuose įsikūrusiai įmonei Ledinės gėlės. VISIEMS, dalyvavusiems renginyje, tariame – AČIŪ, kad esate!

Parengė Skriaudžių pagrindinės mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Aidutė Jurešienė

Naujienų archyvai

Nemokama ir konfidenciali pagalba nukentėjusiems nuo nusikalstamų veikų