Ką  mūsų mokykloje surado Rudenėlis ?

        rudenėlis              

Spalio 2 – 12 d. mūsų mokykloje vyko projektas „Rudenėlio taku“. Priešmokyklinio ugdymo grupės ir 1-4 klasių mokiniai  gavo Rudenėlio laišką, kuriame jis prašė pagalbos. Rudenėlį nuskriaudė Vėjas Niekadėjas. Jis nupūtė jo kepurę ir skėtį, suplėšė apsiaustą ir kažkur pradangino vieną batą.

Projekto metu mokiniai rašė laiškus Rudenėliui, gamino vitražus iš rudens lapų ir žiedų. Kartu su tėveliais ruošė eksponatus rudens gėrybių parodai.

Spalio 13 dieną vyko šventė  „Močiutės virtuvė“. Su gardžiausiais patiekalais susirinko mokinių tėveliai, močiutės. Eitvydo močiutė B. Kazakevičienė iškepė skanios duonutės.

Šventę vedė 2 klasės mokiniai: S. Daugėlaitė, T. Marčiulionis, E. Jasudas, E. Mikalavičius, D. Kraujalis, M. Vyšniauskas. Scenoje,  vadovaujami mokytojos G. Kereišienės,  linksmai grybus skaičiavo priešmokyklinio ugdymo grupės vaikučiai, žirnius rinko 2 klasės mokiniai, o 3-4 klasės mokiniai išrinko visus vitaminus iš vaisių ir daržovių. Mokytoja V. Pučkienė su 1 klasės mokiniais suko linksmą agurkų ratelį.

Priešmokyklinukai  kartu su mokytoja V. Deltuviene surado ir išpuošė Rudenėlio skėtį.

1 klasės mokiniai su mokytoja N. Sincevičiene Rudenėliui išpuošė Rudenėlio apsiaustą. 2 klasės mokiniai su savo mokytoja A. Kiškiene  surado jo gražųjį batą. Mokytoja R. Šiškauskienė su savo  mokiniais išpuošė Rudenėlio kepurę.  Mokytojas R. Makaveckas su mokiniais Rudenėlį kalbino anglų kalba. Tėveliai taip pat išbandė savo jėgas gamindami Rudeninius vitražus.

Pradinių klasių mokytoja metodininkė A. Kiškienė

Naujienų archyvai