Kepė kepė boba blynus ir kitos užgavėnių linksmybės priešmokyklinio ugdymo grupėje

Jau keletą metų pas mus vis „neužsukusi“ žiema šiemet taip įsismarkavo, kad priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai ne juokais pradėjo galvoti, kaip einant pietauti į batus sniego neprisikabinti, kaip nuo šalčio ir vėjo rankas ir skruostukus apsaugoti. Kai gerai pagalvoji tai išeitį visada randi.

Kaip tarė, taip ir padarė. Vasario 12 d. nuo pat ryto pradėjo organizuoti žiemos išvarymo procesą. Kad viskas vyktų sklandžiai, žinoma reikia pasistiprinti. Kartu su mokytoja Virginija ir padėjėja Elvyra prisikepė skaniausių blynų, su gardžiausiom uogienėm privalgė, apsitaisė baisiausiais personažais, kad tik „Šaltoji“ labiau išsigąstų ir greičiau bėgtų iš kiemo. O tada prasidėjo linksmybės: dainos, šokiai, rateliai.

Gedulinga Morės palydų procesija su raganų, čigonų, žydų ir visokių baisuoklių dainom ir muzikom nuvingiavo į bausmės vietą.  Aplinkui skambant „Žiema žiema bėk iš kiemo“, Morė kartu su visomis praėjusių metų koronėmis, vargais ir negandomis buvo sudeginta ant laužo.

Ir aš ten buvau blynus ir kitokius skanumynus su pasigardžiavimu „kirtau“, šokau, dainavau ir smagaus pavasario bei gerų metų linkėjau.

Muzikos vyr. mokytoja Vilma Pučkienė

Naujienų archyvai

Nemokama ir konfidenciali pagalba nukentėjusiems nuo nusikalstamų veikų