Krašto gynybos būrelio: pilietiškai, aktyviai ir linksmai veikla

Prienų rajono Skriaudžių pagrindinės mokyklos neformaliojo švietimo būrelio „Krašto gynyba: pilietiškai, aktyviai ir linksmai” dalyviams šeštadienis buvo judrus, pilnas iššūkių ir nuotykių, dalyvaujant Suvalkijos šaulių rinktinės 407-osios šaulių kuops veiklose.

Oras kaip užsakytas, kompanija – kovingai nusiteikusi, viskas suplanuota. Diena prasidėjo žygiu, kurio metu tapome „miško švarinimo kuopa”. Nors miškas buvo gana švarus, tačiau buvo galima rasti visko: senų padangų, buitinės technikos, statybinio laužo, plastiko ir t. t.

Mūsų miškas tapo dar švaresnis, malonesnis. Toliau moksleiviai ir jaunieji šauliai dieną leido kovodami dažasvydžio, šratasvydžio žaidimuose! Kurie sukėlė emocijų audras. Žaidimų metu jaunieji šauliai panaudojo savo įgytas taktines-šauliškas žinias praktikoje. Išbandė taiklumą, stabilumą, judrumą. Vėliau sekė sudėtingas kliūčių ruožas, kuriame buvo reikalingas komandinis darbas ir fizinė ištvermė. Moksleiviai saugiai, linksmai, aktyviai, draugiškai užtvirtino žinias, į namus grįžo kupini gerų emocijų, nuovargio, adrenalino.

Parengė Skriaudžių pagrindinės mokyklos neformaliojo švietimo mokytojas Žydrūnas Šakočius

Naujienų archyvai

Nemokama ir konfidenciali pagalba nukentėjusiems nuo nusikalstamų veikų