Mažo žmogaus didelis pasaulis…

2021 m. birželio 1 d. Skriaudžių pagrindinės mokyklos vaikų darželio kiemelyje, išpuoštame balionais, gėlytėmis, drugeliais, pasitikome vasarą ir paminėjome Vaikų gynimo dieną.

Vaikai – tai mūsų gyvenimas, viltis, tikėjimas ir džiaugsmas… Susirinkę vaikai aktyviai leido laiką: dainavome linksmas daineles, šokome, mankštinomės, bendravome vieni su kitais. Buvo linksma, aktyvi ir labai žaisminga popietė, joje netrūko juoko ir šypsenų.
Mažo žmogaus didelės teisės, pareigos, norai… Mažo žmogaus didelis pasaulis…

Šventėje apsilankė ir vaikučius pasveikino, saugios vasaros palinkėjo Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Prienų rajono PK atstovės, pradžiugindamos vaikus  mylimo Amsio draugija. Kartu su vaikais pažaidę, padainavę linksmai praleidę popietę vaikučiams padovanojo po ledų porciją.

Vaikai – tai didžiausias turtas, kurį gyvenime turime, brangesnis už auksą ir visus kitus turtus. Tai pats mieliausias, nuostabiausias gyvenimo spinduliukas.

Šventėje netrūko džiaugsmo ir šypsenų, mokytojos su vaikučiais puikiai praleido laiką. Ačiū vaikams, kurie dalyvavote šventėje! 

Parengė vyr. mokytoja Danutė Valaitienė

Naujienų archyvai