Mokslo metai pradinukams jau baigti

Graži ir saulėta birželio 5-oji diena mūsų mokyklos pradinukams ir PUG vaikams buvo ypatinga. Vyko paskutinio skambučio šventė „Laiko ir žinių ratu“.

Šventę pradėjo ketvirtos klasės mokiniai atsisveikinimu su pradine mokykla. Jiems buvo įteikti pradinio ugdymo pažymėjimai bei padėkos už aktyvią veiklą ir dalyvavimus įvairiuose konkursuose. Gražiais žodžiais, dainomis ir dovanėlėmis su ketvirtokais atsisveikino trečios klasės mokiniai. Jiems ketvirtokai testamentu paliko daug turto.

Priešmokyklinio ugdymo grupės vaikučiai atsisveikino su savo mokytoja Virginija, kuri jiems įteikė dovanėles ir kelialapius į pirmąją klasę.

Neliko nuskriaustos ir kitos klasės. Visi mokiniai gavo padėkas ir diplomus už darbštumą, aktyvumą, kūrybiškumą ir dalyvavimus įvairiuose konkursuose.

Po šventės visi laimingi išsiskirstė pailsėti po įtemptų mokslo metų ir ruoštis smagiai stovyklai.

Ketvirtos klasės mokiniai ir tėveliai atsisveikinti su savo pirmąja mokytoja išvyko į edukaciją su ožkytėmis „Bagota Ciba“ Agurkiškėje. Išvykos metu visas gausus būrys išbandė ištvermę. Miško keliukais ir kalneliais lydimi keturių ožkyčių nukeliavo apie penkis kilometrus. Nuvargę ir išalkę pailsėti susirinko prie Gudelių kaimo tvenkinio. Sotūs, laimingi ir atsigaivinę ežere išsiskirstė į namus.

Smagu sulaukti šiltos vasaros ir pradėti smagias atostogas.

Mokytoja metodininkė Rima Šiškauskienė

Renginio nuotraukos

Naujienų archyvai

Nemokama ir konfidenciali pagalba nukentėjusiems nuo nusikalstamų veikų