Rudenėlio dovanos

Štai ir praėjo darbinga savaitė, skirta projektui „Rudenėlio taku“. Visą savaitę spalio 19-23 dienomis turtinome žinias apie rudenį, jo gėrybes mokėmės sveikos gyvensenos. Ugdėmės kūrybiškumą, aktyvumą, meilę, pagarbą gamtai.

Darbavomės gamindami atvirukus iš sausų augalų. Mokyklos fojė pasipuošė nuostabiais atvirukais. Komisijai buvo labai sunku išrinkti pačius gražiausius darbus, už kuriuos mokiniai gavo padėkas ir prizus.

Piešėme girliandas „Rudens spalvos“ štampuojant išpjaustyta daržove. Girliandos labai gražiai papuošė renginio aplinką.

Rinkome informaciją apie pasirinktą daržovę, ruošėme pristatymus apie jos naudą.

Darbavosi ir pagalbininkai namuose. Mokyklos aplinką papuošė skobti moliūgai – žibintai. Jų buvo pačių pačiausių, džiuginančių dydžiais, spalvomis ir raštais.

Penktadienį, spalio 23 d. susirinkę gaminome klasės vaisių puokštes. Šios puokštės renginio metu papuošė kiekvienos klasės stalus.

Šventėje „Rudenėlio dovanos“ kiekviena klasė pristatė savo savaitės veiklą. Renginį pradėjo pirmokės: Emilė Riaubaitė „Rudenėlis“ ir Adelė Gegužytė „Šalna“.

Pirmieji šventėje apie Moliūgus padainavo ir apie juos papasakojo pirmokai. Priešmokyklinukai visus supažindino su morkų nauda. Antrokai daug informacijos pateikė apie ropes. Trečios klasės mokiniai padainavo apie grybus ir suvaidino visą pasaką „Grybų karas“. Ketvirtokai papasakojo kaip sveika valgyti Burokėlius ir daina užbaigė klasių pasirodymus.

Po klasių pasirodymų šventė tik dar labiau įsisuko. Rudenėlis paruošė mokiniams rungtį: Kuri klasė greičiau suvalgys savo pačių pasigamintą vaisių puokštę? Nugalėtojais tapo, ko gero alkaniausi, pirmos klasės mokiniai. Bet Rudenėlis labai draugiškas ir visas klases pavaišino paslėptais skanumynais.

Šventės pabaigoje visi vaišinomės mokyklos valgykloje išvirta moliūgiene. Nuoširdus ačiū virėjoms Regai Grybienei ir Eglei Bulatovaitei.

Pasisotinę, kaip priklauso derliaus šventėje, išsidalinę padėkas laimingi išskubėjome atostogauti.

Pradinių klasių mokytoja metodininkė Rima Šiškauskienė

Daugiau nuotraukų mokyklos galerijoje

Naujienų archyvai