Šeimos – sporto šventė!

Šeima

Tradiciškai kiekvieną pavasarį daugumoje ikimokyklinio ugdymo grupių vyksta šeimos šventės. Ne išimtis ir mūsų darželio grupės .

Šeima – toks mielas ir šiltas žodis. Į jį telpa tiek daug: mamos lopšinė, nerimas jos akyse ir pirmasis pabarimas, tėčio švelnus žvilgsnis, jo rūpestingų rankų tvirtumas, senelės kepti blynai….  O kiek tikrai telpa į šį žodį, mes įsitikinome gegužės 10 dieną, Skriaudžių ikimokyklinio ugdymo skyriuje vykusioje šeimos –sporto šventėje. Į šią šventę sugužėjo kas galėjo: mamytės ir tėveliai, močiutės, sesės ir broliai. Visi susirinkusieji turėjo puikią galimybę kartu padainuoti, pasportuoti ir pažaisti įvairius žaidimus.

Palankus penktadienio oras leido šventę pradėti lauke. Visus susirinkusius pasveikino auklėtojos D. Venclovienė ir D.Valaitienė. Šventę pradėjo viešnia iš Marijampolės – tai septynerių Helena, lankanti sportinę gimnastiką ir jau laimėjusi keletą medalių. Kitos renginio viešnios Karolina ir Augustė, visus išjudino pravesdamos gimnastiką.

Tėveliai su vaikučiais dalyvavo „šeimų plenere“, piešė ant plėvelės, kas gėlytes, kas širdeles, o kas ir patirtus įspūdžius šventės metu. Vėliau vaikai įsijungė ir suskubo atlikti linksmųjų estafečių užduočių, kurios buvo labai įvairios. Smagu buvo stebėti, kaip noriai tėveliai įsitraukė ir dalyvavo įvairiose rungtyse. Pralaimėjusių nebuvo, nes visiems išdalinti prizai.

Už šventę mamytės atsidėkojo savo keptais pyragais, sumuštiniais ir vaisiais. Pabendravę prie arbatos puodelio, pasidalinę šventės įspūdžiais supratome, kad šeima ypač svarbi kiekvienam iš mūsų ir ją turime branginti ir saugoti. Dėkojame visuomeninės sveikatos specialistei vykdančiai sveikatos priežiūrą mokykloje Oksanai Voronkovai, kuri ne tik apdovanojo visus vaikučius prizais, bet ir prisijungė prie mūsų šventės .

Parengė Skriaudžių pagrindinės mokyklos ikimokyklinio ugdymo skyriaus „Nykštukų“ grupės vyr. mokytoja Danutė Valaitienė

Naujienų archyvai