Seminaras tėvams „Paaugliai ir emocijos”

Kviečiame tėvus geriau pažinti savo paauglio „emocijų pasaulį” ir registruotis į nemokamą, nuotolinį seminarą „Paaugliai ir jų emocijos”.

Paauglystė – tai pokyčių ir ieškojimų laikotarpis. Paaugliai išgyvena stipriau emocijas, siekia nepriklausomybės, pradeda kitaip mąstyti, ieško atsakymų kas yra „teisinga ir klaidinga“, išmėgina naujus elgesio būdus. Šiuo laikotarpiu paaugliai kuria unikalią savo asmenybę ir savitą santykį su aplinka.

Šiame amžiaus tarpsnyje paaugliai dažnai rodo stiprius jausmus (pyktis, baimė, gėda, kaltė), o jų nuotaikos atrodo nenuspėjamos. Tai gali kelti ne tik santykių sunkumus ar audringus konfliktus šeimoje, bet ir beviltiškumo jausmą tėvams.

Tėvų gilesnis paauglio vidinio pasaulio pažinimas ir žinojimas, kaip tinkamai reaguoti į jų audringas emocijas bei tėvų gebėjimas padėti paaugliams nusiraminti, gali palengvinti šį etapą.

Seminaro metu geriau suprasite paauglių emocinio pasaulio pasikeitimų priežastis ir atrasite būdus, padedančius ugdyti vaikų savikontrolės ir tinkamos emocijų raiškos įgūdžius.

Seminaro laikas: lapkričio 11 d. 17val. (ZOOM).

REGISTRACIJA VYKSTA ČIA:
https://forms.gle/s8QS1zD8HiTPf3C56

Naujienų archyvai

Nemokama ir konfidenciali pagalba nukentėjusiems nuo nusikalstamų veikų