Susisiekite: 8-319-42145
 

Nakvynė mokykloje – „Kalėdų belaukiant“

DSC00263

 

NAKVYNĖS SKRIAUDŽIŲ PAGRINDINĖJE MOKYKLOJE 2018 – 2019 M. M. PROGRAMA

NAKVYNĖS –MINI STOVYKLOS MOKYKLOJE PAVADINIMAS –

„KALĖDŲ BELAUKIANT“

  1. Stovyklos organizavimo vieta ir laikas
Stovyklos organizavimo laikas ir vieta:

Stovykla prasideda 2018-11-30 18:00 val., baigiasi 2018-12-01 12:00 val.

Stovykla vyksta Skriaudžių pagrindinės mokyklos, pagrindinių klasių korpuse, adresas: Jaunimo g. 5A, Skriaudžiai.

Kabinetų paskirstymas:

Socialinių mokslų kabinete – vyks diskoteka.

Lietuvių kalbos kabinetas – kūrybiniai užsiėmimai.

Užsienio kalbos kabinetas – mergaičių laisvalaikio / miegojimo patalpa.

Matematikos kabinetas – berniukų laisvalaikio / miegojimo patalpa.

Informacinis centras – kino edukacijos užsiėmimų patalpa.

Stovyklos organizatoriai: Skriaudžių pagrindinės mokyklos 10 klasės mokiniai Arminas Škėrys ir Eitvydas Kazakevičius, mokinių savivaldos organizacija „Mokinių taryba“, atsakinga koordinatorė direktoriaus pavaduotoja ugdymui ir socialinė pedagogė Aidutė Jurešienė. Budintys mokytojai: Aidutė Jurešienė, Nomeda Martusevičienė, Vilma Pučkienė, Karolina Gustaitytė.

  1. Stovyklos organizavimo tikslas ir uždaviniai
Stovyklos organizavimo tikslas:

Skatinti mokinių bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius, ugdyti mokinių iniciatyvumą, kultūringumą ir  kūrybiškumą.

Uždaviniai:

  1. Įgyvendinti kūrybines idėjas, tema „Kalėdų belaukiant”:
    1. pagaminti dekoracijos Skriaudžių bendruomenės puošiamai eglutei;
    2. pagaminti dekoracijas ir papuošti mokyklos koridorius”.
  1. Pagaminti stendą „Įsijunk šypseną“.
  2. Parengti plakatus apie tinkamą elgesį, tema  – Nebūk „marozas”.
  3. Sudaryti sąlygas įgyvendinti kūrybines, bendradarbiavimo, išradingumo užduotis panaudojant improvizacijos metodą.
  4. Panaudoti kino edukaciją mokinių vertybinėms nuostatoms stiprinti.
  1. Stovyklos programa
I diena
Laikas, veikla Atsakingi asmenys ar dalyviai Vieta
Nuo 17:30  Atvykimas į mokyklą, pasiruošimas. Stovyklos dalyviai, turintys tėvų sutikimus. Pagrindinis korpusas
18:00 Pradžia, informacija apie nakvynę (susitarimai dėl taisyklių). Škėrys, N. Jeseliūnaitė, A. Jurešienė Pagrindinis korpusas, I aukštas
18:20 Kūrybiniai projektai:

I grupė – dekoracijos bendruomenei „Saldainiai” (5 vaikai)

Škėrys, V. Pučkienė

 

 

Lietuvių kalbos kabinetas
II grupė – kalėdiniai vainikai iš popieriaus

(8 vaikai)

Matulytė, A. Jurešienė

 

Lietuvių kalbos kabinetas
III grupė – kalėdiniai vainikai su pušies šakelėmis (5 vaikai) Kazakevičius, N. Martusevičienė
IV grupė – kalėdiniai žaisliukai „Burbulai” (6 vaikai) Martusevičiūtė, K. Gustaitytė Lietuvių kalbos kabinetas
V grupė – „Įsijunk šypseną”  arba Šypsenų siena Jeseliūnaitė, G. Kazakevičiūtė Lietuvių kalbos kabinetas
19:30 Kūrybinis socialinis projektas „Nebūk marozas”  (plakatas apie keiksmažodžių nevartojimą ir mokymąsi elgtis garbingai).

I ir II grupė – plakatai:

  • Sugalvoti šūkį
  • Sugalvoti pasiūlymus, kodėl geriau nebūti „marozu“.
  • 3 pagrindinės kultūringos aprangos detalės (mergaitėms ir berniukams).
  • 3 pagrindinės gero elgesio savybės.
  • 3 pasiūlymai, kokia apranga tinkamiausia einant į mokyklą.
I grupės moderatorius A. Škėrys

II grupės moderatorius E. Kazakevičius

 

Socialinių mokslų kabinetas
20:00 Fotosesija Dalyviai,

fotografuoja P. Matulytė

Socialinių mokslų kabinetas
20:20 Vakarienė Stovyklos dalyviai Mokytojų kambarys
21:00 Improvizacijos menas: pasakos be žodžių ir kita Jurešienė, N. Martusevičienė Socialinių mokslų kabinetas
21:40 Kino edukacija (pasirinktinai)

 

E. Kazakevičius Informacinis centras
21:40 Stalo žaidimai (pasirinktinai) Individualiai pagal poreikius Mokyklos I, II aukštai
22:30 Diskoteka Atsakingas už muziką ir aparatūrą A. Škėrys Socialinių mokslų kabinetas
Nuo 00.00 iki 08.00 poilsio laikas Už tvarką mergaičių kambaryje atsakingos  N. Jeseliūnaitė ir G. Kazakevičiūtė.

Berniukų patalpoje A. Škėrys ir E. Kazakevičius

Užsienio kalbų kabinetas (mergaitės)

Matematikos kabinetas (berniukai)

II diena
8.00 Kėlimasis

8.30 Mankšta

Mankštos moderatorius Tomas Gustaitis Socialinių mokslų kabinetas
9.00 Pusryčiai Visi dalyviai Mokytojų kambarys
9.30 Aptarimas ir pasiskirstymas atsakomybėmis tvarkant mokyklą. Jurešienė, N. Martusevičienė Socialinių mokslų kabinetas
9.40 Tvarkymasis Kiekvienas stovyklos dalyvis Mokyklos patalpos
11.00 Nakvynės refleksija Moderatoriai: A. Jurešienė,  N. Jeseliūnaitė, A. Škėrys Socialinių mokslų kabinetas
11.45 Ruošimasis namo.  Visi dalyviai  
 12:00 Išvykimas į namus.

 

Mokinių tėvai

 

 
 

Daugiau įrašų kategorijoje Naujienos

 
 

Pasidalinti įrašu