Rudenėlio šventė

Kaip-pasidaryti-rozes-is-klevo-lapu1-300x200 2017 m. spalio 13 d. Skriaudžių pradinėje mokykloje vyko „Rudenėlio šventė“. Šventėje dalyvavo visi pradinės mokyklos mokiniai ir jų tėveliai. Renginyje dalyvavo ir 8 klasės mokiniai, kuriems buvo skirtos specialios užduotys. Aštuntokai tapo: „operatoriais“, „žurnalistais“, „fotografais“ ir „muzikologais“. Trumpai tariant, jiems teko išbandyti save įvairių profesijų srityse.

Renginys išskirtinis buvo tuo, kad jį pravedė antrokėliai! Su užduotimis mokiniai susitvarkė puikiai. Na, o paklausus ,,Ar buvo sunku?“, jie su šypsenomis ir džiaugsmu veiduose visi choru atsakė – „NE“.

Šventės organizatorė Alma Kiškienė, interviu metu, atskleidė, jog labai džiaugiasi savo ir vaikų atliktu darbu. Mane, kaip „žurnalistę“, labai sudomino vienas esminis klausimas… kiek gi metų Rudenėlio šventė vyksta Skriaudžių mokykloje..? Paklausta mokytoja Alma tikslaus metų skaičiaus neatskleidė, tačiau pasakė, kad tokia šventė tikrai vyksta tiek, kiek ji dirba mokykloje. Šis skaičius nustebino ne tik mane, bet nustebins ir jus… 20 metų! Gal ir daugiau.. Paklausus mažųjų apie Rudenėlio šventę, išgirdau labai rimtą atsakymą: „Rudenėlio diena mums buvo labai svarbi, ruošėmės kruopščiai ir atsakingai“. Priešmokyklinukai, 1-4 klasių mokiniai darė darbelius iš rudens gėrybių, kuriuos paskui eksponavo mokykloje. Eksponatai tikrai labai nustebino! Kiekvieno vaiko darbelis buvo išskirtinis, nuostabus ir darytas su didelėmis pastangomis. Keletas mokinių savo darbelius iš rudeninių gėrybių pristatė anglų kalba! Tiek vaikai, tiek mokytojai, tiek tėveliai iš šventės išėjo su geromis emocijomis ir didelėmis šypsenomis!

Parengė 8 klasės mokinė Rugilė Aukštuolytė

Naujienų archyvai