Žiema, žiema, bėk iš kiemo!

Užgavėnės_2017

Vasario 28 dieną mes, septintos klasės mokiniai su auklėtoja (persirengę ubagais), organizavome Užgavėnių šventę. Į šventę sugužėjo daug raganų (jais buvo 6 klasės mokiniai ir jų auklėtoja), velnių (dešimtokai ir 2, 3 klasių mokiniai), čigonų (penktokai ir pirmokai), daktarų  (devintokai ir 4 klasės mokiniai), muzikantų, vestuvininkų (aštuntokai ir priešmokyklinio ugdymosi skyriaus  vaikai). Buvo linksma, nes visų klasių pasirodymai buvo šaunūs, šmaikštūs, įspūdingi.

Stebėjome Lašininio (juo buvo Erikas Čepulis, 7 kl.) ir Kanapinio (Marijus Nickus, 7 kl.) dvikovą, sudeginome Morę (žiemą), valgėme blynus, šokome, dainavome.

Septintokai įsteigė „Gražiausios kaukės“ nominacijas ir apdovanojo: Dovą Guzelį, Ingridą Skrinskienę, Gintarę Kazakevičiūtę, Elvyrą Alaburdienę, Lauryną Mikalavičių.

Už gyvą muziką renginyje esame dėkingi muzikos mokytojams: Vilmai Pučkienei, Gintarijai Kereišienei, Artūrui Grinkevičiui, už įžiebtą laužą –Arvydui Tumaičiui, už įamžintas šventės akimirkas – Algirdui Naudžiui , o visiems kitiems už puikią nuotaiką. Su ilgai lauktu pavasariu!

 Septintokai ir jų auklėtoja

 

Naujienų archyvai